Scroll Top

PIERWSZE ZAJĘCIA – CO WARTO WIEDZIEĆ

DSC03608

Wybierasz się pierwszy raz do studia i nie masz pewności, jak się przygotować i czego się spodziewać? Oto mała podpowiedź 🙂

  1. Przeczytaj Regulamin Studia – masz go w mailu powitalnym, akceptujesz go też logując się pierwszy raz do aplikacji FITSSEY. Zawiera on ważne informacje dotyczące każdego aspektu korzystania z naszych usług – warto więc do niego co pewien  czas sięgać.
  2. Najlepiej pojawić się w studiu 5-10 minut przed zajęciami, tak aby na spokojnie przygotować się do treningu, załatwić formalności, porozmawiać z instruktorem o swoich potrzebach.
  3. Ćwiczymy w czystym, wygodnym i oddychającym stroju. Ubierz coś, co nie będzie krępowało Twoich ruchów. Zwróć tylko uwagę, że strój nie ma ostrych zamków, czy innych elementów, które mogłyby uszkodzić tapicerkę sprzętu.
  4. Nie zakładaj biżuterii – będzie Ci przeszkadzać i może uszkodzić sprzęt.
  5. Ćwiczymy bez obuwia. Możesz ćwiczyć w skarpetkach – w takim przypadku weź czyste, najlepiej z antypoślizgową podeszwą. Możesz ćwiczyć też boso – prosimy wtedy o umycie stóp pod prysznicem przed treningiem.
  6. Przed treningiem wycisz telefon. Jeśli to możliwe zdejmij smartwatch.
  7. Na salę dobrze wziąć ze sobą ręcznik. Możesz mieć swój, a możesz skorzystać z tych dostępnych w szatni studia.
  8. Długowłosych ćwiczących prosimy o związanie włosów – dla własnej wygody i bezpieczeństwa.
  9. Zgłoś wszystkie przeciwwskazania, problemy zdrowotne, czy ograniczenia instruktorce przed zajęciami. To bardzo ważne dla Twojego bezpieczeństwa.
  10. Jeśli przyjeżdżasz do studia samochodem, szanuj miejsca parkingowe. Postaraj się zaparkować tak, aby zajmować jak najmniej miejsca.

Z pilatesowym pozdrowieniem

Kasia Twardzik