Scroll Top

GRUPY

Trening w grupie ma wiele zalet: dla wielu osób jest bardziej motywujący, jest okazją do towarzyskiego spotkania i jest oczywiście tańszy niż trening personalny. Jeśli nie masz poważniejszych problemów zdrowotnych możesz spokojnie postawić na tę opcję, chociaż na początek wybieraj grupy dla początkujących: Pilates Intro lub Pilates Reha. Zajęcia prowadzimy w grupach 4-osobowych, a program treningu obejmuje ćwiczenia na maszynach i na matach.

PILATES SYSTEM INTRO

Kurs Pilates System Intro to cykl zajęć wprowadzających osoby początkujące w świat pilatesu na maszynach i matach. W czasie kursu uczymy solidnych podstaw metody, dzięki którym będziesz czuć się pewnie i komfortowo w grupach grafikowych pilates “I”. Kurs obejmuje 6 spotkań po ok. 80 min w grupie 4-osobowej. Jeśli chcesz dołączyć do najbliższego cyklu, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie, w celu otrzymania szczegółowych informacji.

PILATES INTRO

Pilates Intro to zajęcia w grupie 4-osobowej wprowadzające osoby początkujące w świat pilatesu na maszynach i matach. Uczymy tutaj solidnych podstaw metody, dzięki którym będziesz czuć się pewnie i komfortowo w grupach na poziomie średniozaawansowanym – Pilates I. Aby przejść na poziom Pilates I wymagane jest odbycie minimum 8 sesji Pilates Intro . Jeśli chcesz dołączyć do najbliższego cyklu, skontaktuj się ze mną, w celu otrzymania szczegółowych informacji. Cykl Pilates Intro można zaliczyć też w formie treningu personalnego lub duo.

GRUPA 4 OSOBOWA

Jednorazowa sesja
100zł
za osobę za sesję
4 sesje / 8 tyg.
330zł
za osobę za 4 sesje
HIT
8 sesji / 8 tyg.
570zł
za osobę za 8 sesji
12 sesji / 8 tyg.
720zł
za osobę za 12 sesji
ZAPISZ SIĘ

ROZKŁAD ZAJĘĆ

ZAPRASZAM!
Zajęcia w grupach 4-osobowych odbywają się w studiu przy ul. Traugutta 29 w Rzeszowie
Zajęcia w grupach 10-osobowych odbywają się w Joga OK przy ul. Łukasiewicza 37A w Rzeszowie