Scroll Top

Jak rozpocząć treningi w moim studiu?

DSC03624

Podjęłaś / podjąłeś decyzję: zapisuję się na pilates! Gratulacje! To najważniejszy, pierwszy krok. Tylko co dalej?

Masz oczywiście kilka możliwości:

  1. Karnet PILATES INTRO – trening personalny

Rozpocznij od treningów personalnych. To najlepsza opcja na początek, szczególnie jeśli doświadczasz bólu, dyskomfortu lub masz jakieś schorzenia, czy ograniczenia wpływające na aktywność fizyczną. Ale nawet jeśli cieszysz się dobrym zdrowiem, najszybciej przepracujesz podstawy i poczujesz efekty, pracując z instruktorem w formie 1:1.

W naszej ofercie jest specjalny karnet PILATES INTRO – 4 treningi personalne lub duo na start. Jest on w bardzo korzystnej cenie.

Treningi personalne INTRO prowadzą instruktorki: Daria, Magda i Ania. Aby się zapisać, skontaktuj się ze mną mailowo, sms-em lub przez moje profile społecznościowe i podaj informacje o preferowanych godzinach, w jakich jesteś w stanie ćwiczyć, a ja skieruję Cię do jednej z instruktorek, która już bezpośrednio umówi się z Tobą na pierwsze spotkanie.

Odbycie 4 treningów personalnych INTRO przygotuje Cię do udziału w zajęciach w grupie 4-osobowej na maszynach na poziomie PILATES I. Instruktorka pomoże Ci dobrać najlepszą grupę dla Ciebie. Możesz oczywiście podjąć decyzję o pozostaniu w trybie treningu personalnego przez dłuższy czas.

  1. Karnet PILATES INTRO – duo

Możesz też namówić kogoś ze swojej rodziny, przyjaciół lub znajomych na trening w duecie. Tutaj też możecie skorzystać z preferencyjnego karnetu PILATES INTRO w obniżonej względem regularnego cennika cenie.

Procedura rozpoczęcia treningów jest taka sama jak w punkcie 1.

  1. Trening personalny lub duo z Kasią Twardzik

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z pilatesem pod moim okiem, skontaktuj się ze mną podając taką informację wraz z zakresem preferowanych godzin, a ja odpowiem, czy na dany moment jestem w stanie rozpocząć współpracę z nowym klientem. Grafik mam napięty, ale od czasu do czasu zwalniają się miejsca, więc warto pytać.

Jeśli uda się mi się znaleźć dla Ciebie miejsce, wykupujesz karnet na 4 lub 8 treningów personalnych w regularnej cenie (nie INTRO).

  1. Grupa 4-osobowa PILATES INTRO

Od czasu do czasu tworzymy nowe grupy początkujące. Jest to opcja dla osób zdrowych, sprawnych, bez ograniczeń ruchowych. Jeśli do takich należysz i nastawiasz się zdecydowanie na trening w grupie, skontaktuj się ze mną i zapytaj, czy prowadzimy w danym momencie zapisy. Warto też śledzić profile społecznościowe (FB i IG), bo tam najszybciej pojawiają się informacje o nowych grupach w grafiku.

Nie mamy w cenniku osobnego karnetu na zajęcia grupowe INTRO. Po prostu kupujesz zwykły karnet na 4, 8 lub 12 wejść.

Aktualne ceny znajdziesz na stronie internetowej:

treningi personalne i duo 

zajęcia grupowe

Zapraszam do kontaktu: sms, mail / formularz kontaktowy na stronie lub przez facebook i instagram

Z pilatesowym pozdrowieniem

Kasia Twardzik