Scroll Top

ZASADY udziału w zajęciach GRUPOWYCH

DSC03634 (1)

Nasze studio to nie tylko miejsce, w którym będziesz ćwiczyć. To miejsce interakcji międzyludzkich. Zależy mi na tym, aby były one jak najbardziej pozytywne, dlatego ważne jest, aby wszyscy: zarówno klienci, jak i zespół studia przestrzegali zasad zebranych w Regulaminie. Pozwala to uniknął zgrzytów, niejasności i nieprzyjemnych sytuacji – można się skupić na przyjemnościach: treningu i fajnych relacjach.

Regulamin studia potwierdzasz przy pierwszym logowaniu się do aplikacji, ale wiadomo jak to jest z czytaniem regulaminów 😉 Dlatego zebrałam w łatwostrawnej pigułce najważniejsze punkty dotyczące sytuacji, które faktycznie najczęściej budzą wątpliwości – czyli  ZASADY UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

1. Obowiązkowa rezerwacja miejsca na zajęcia

W trosce o wysoką jakość treningów ograniczamy liczebność grup do 4, dlatego nie ma możliwości przyjścia na zajęcia bez wcześniejszego zgłoszenia. Zapisy na zajęcia są prowadzone na jeden miesiąc kalendarzowy do przodu. Możliwość rezerwacji miejsc jest uruchamiana tydzień wcześniej (np. na zajęcia odbywające się w kwietniu możesz zapisać się w ostatnim tygodniu marca).  Zapisujesz się samodzielnie przez aplikację – system pozwala zarezerwować liczbę zajęć, jaka jest dostępna w Twoim karnecie. Ważne jest, aby wybierać odpowiedni poziom zaawansowania zajęć.

Jak w praktyce zarezerwować miejsca na konkretnych zajęciach? (przeczytaj całość zanim zaczniesz)

  1. Wejdź w aplikację lub zaloguj się na swoje konto na https://app.fitssey.com/kasiatwardzikstudio/frontoffice
  2. W zakładce „GRAFIK” wybierz zajęcia, na które się chcesz zapisać. Jeśli są na nich wolne miejsca, kliknij “ZAPISZ SIĘ”. Masz możliwość zapisania się od razu na wszystkie zajęcia danego terminu w miesiącu (np. każdy poniedziałek godzina 17:00) – jeśli chcesz z niej skorzystać w okienku z potwierdzeniem rezerwacji kliknij “REZERWACJE CYKLICZNE” 
  3. Jeśli na wybranych przez Ciebie zajęciach nie ma wolnych miejsc możesz kliknąć “REZERWUJ”. W przypadku zwolnienia przez kogoś miejsca aplikacja wyśle Ci powiadomienie. 
  4. Jeśli masz ważny karnet z dostępnymi sesjami przy zapisie aplikacja automatycznie rozliczy rezerwację (ściągnie odpowiednią liczbę sesji  z karnetu).
  5. Jeśli nie masz wystarczającej liczby sesji na karnecie, aplikacja poprosi Cię o zakup nowego karnetu. Wybierz odpowiedni karnet, sposób płatności (przelew tradycyjny lub gotówka w studiu) oraz wpisz kod rabatowy RABAT10 lub RABAT15, jeśli przysługuje Ci zniżka zgodnie z regulaminem. 
  6. W przypadku kupowania karnetu z większym wyprzedzeniem (w celu zapisania się na zajęcia w bardziej odległym terminie) płatność  jest wymagalna dopiero przy pierwszych zajęciach z niego rozliczonych (gotówką przy okazji zajęć lub przelewem przed zajęciami).
  7. Listę zarezerwowanych przez siebie zajęć możesz sprawdzić w aplikacji / na koncie klienta w zakładce “MOJE GRUPY”.

2. Jak anulować rezerwacje / zgłaszać nieobecność ?

Zajęcia rozliczane są z karnetu z góry. Jednak w przypadku nieobecności zgłoszonej PRZEZ APLIKACJĘ z 18-godzinnym wyprzedzeniem opłata zostaje zwrócona na karnet i może być wykorzystana na kolejne zajęcia. Aby skutecznie skorzystać z tej możliwości należy wejść na swoje konto w aplikacji, znaleźć dany termin rezerwacji w swoich grupach / treningach i kliknąć “anuluj”. Nie uznajemy zgłoszeń wysłanych smsem, mailem, czy poprzez inne kanały komunikacji. W przypadku niezgłoszenia nieobecności, tak samo jak zgłoszenia za późno lub w inny sposób niż przez aplikację opłata zostaje pobrana z karnetu tak jak za obecność.

3. Ważność karnetu

Karnety ważne są przez 8 tygodni od daty aktywacji (czyli od pierwszych zajęć rozliczonych z karnetu). Zgłoszone nieobecności (niezależnie od tego, czy anulowanie było prawidłowe, czy nie) nie przedłużają ważności karnetów. 

 

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych zasad – bardzo ułatwia i upraszcza to naszą pracę i rzeczywiście eliminuje nieprzyjemne sytuacje. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, oczywiście zapraszam do kontaktu ze mną – chętnie wyjaśnię, co trzeba.

Z pilatesowym pozdrowieniem

Kasia Twardzik