ZASADY udziału w zajęciach – pigułka

DSC03634 (1)

Nasze studio to nie tylko miejsce, w którym będziesz ćwiczyć. To miejsce interakcji międzyludzkich. Zależy mi na tym, aby były one jak najbardziej pozytywne, dlatego ważne jest, aby wszyscy: zarówno klienci, jak i zespół studia przestrzegali zasad zebranych w Regulaminie. Pozwala to uniknął zgrzytów, niejasności i nieprzyjemnych sytuacji – można się skupić na przyjemnościach: treningu i fajnych relacjach.

Regulamin studia potwierdzasz przy pierwszym logowaniu się do aplikacji, ale wiadomo jak to jest z czytaniem regulaminów 😉 Dlatego zebrałam w łatwostrawnej pigułce najważniejsze punkty dotyczące sytuacji, które faktycznie najczęściej budzą wątpliwości – czyli  ZASADY UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

1. Obowiązkowa rezerwacja miejsca na zajęcia

W trosce o wysoką jakość treningów ograniczamy liczebność grup do 4, a czasem do 3 osób, dlatego nie ma możliwości przyjścia na zajęcia bez wcześniejszego zgłoszenia. Aby zapisać się na konkretną grupę masz 2 możliwości:

Możesz zapisać się samodzielnie przez aplikację – system pozwala zarezerwować liczbę zajęć, jaka jest dostępna w Twoim karnecie (czyli, aby skorzystać z tej opcji musisz mieć aktywny karnet). Ważne jest też aby wybierać odpowiedni poziom zaawansowania zajęć. 

Możesz też skontaktować się ze studiem (e-mail, sms lub osobiście) i poprosić o stałą rezerwację. Wtedy masz pewność, że będziesz mieć miejsce w danej grupie nawet po wygaśnięciu ważności Twojego bieżącego karnetu i nie musisz się za każdym razem zapisywać przez aplikację.

2. Na czym polega STAŁA REZERWACJA ?

Jeśli zależy Ci na gwarancji miejsca na stałe w konkretnej grupie, koniecznie poproś o stałą rezerwację swojego instruktora lub mnie. Rezerwacja będzie wtedy dla Ciebie utrzymana również po wygaśnięciu bieżącego karnetu. Musisz jednak pamiętać, że zostanie Ci automatycznie nadany kolejny, który masz obowiązek opłacić (chyba, że wcześniej anulujesz rezerwację). Nie ma możliwości zrobienia sobie przerwy po wykorzystaniu wejść z karnetu – chyba, że anulujesz rezerwacje w aplikacji.

3. Jak anulować rezerwacje / zgłaszać nieobecność ?

Zajęcia rozliczane są z karnetu z góry. Jednak w przypadku nieobecności zgłoszonej PRZEZ APLIKACJĘ z 18-godzinnym wyprzedzeniem opłata zostaje zwrócona na karnet i może być wykorzystana na kolejne zajęcia. Aby skutecznie skorzystać z tej możliwości należy wejść na swoje konto w aplikacji, znaleźć dany termin rezerwacji w swoich grupach / treningach i kliknąć “anuluj”. Nie uznajemy zgłoszeń wysłanych smsem, mailem, czy poprzez inne kanały komunikacji. W przypadku niezgłoszonia nieobecności, tak samo jak zgłoszenia za późno lub w inny sposób niż przez aplikację opłata zostaje pobrana z karnetu tak jak za obecność.

4. Ważność karnetu

Karnety ważne są przez 6 tygodni od daty aktywacji. Zgłoszone nieobecności nie przedłużają ważności karnetów. Dajemy możliwość zamrożenia karnetu 2 razy w roku po 14 dni – chęć zamrożenia karnetu trzeba zgłosić instruktorce lub właścicielce studia – nie robimy tego z automatu.

 

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych kilku zasad – bardzo ułatwia i upraszcza to naszą pracę i rzeczywiście eliminuje nieprzyjemne sytuacje. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, oczywiście zapraszam do kontaktu ze mną – chętnie wyjaśnię, co trzeba.

Z pilatesowym pozdrowieniem

Kasia Twardzik