Scroll Top

KASIA TWARDZIK STUDIO ONLINE
PRO

Dostęp PRO to rozszerzony pakiet, obejmujący nie tylko treningi przeznaczone do praktyki własnej, ale także lekcje, warsztaty i wykłady, w których dzielę się swoją wiedzą zdobytą przez ponad 20 lat pracy w zawodzie instruktora i nauczyciela ruchu, a także szkoleniowca.

Dla kogo przeznaczony jest dostęp PRO?

dla profesjonalistów

Jesteś instruktorem, trenerem, fizjoterapeutą lub wykonujesz inny zawód, w którym uczysz ruchu? Dzięki materiałom dostępnym w pakiecie PRO poznasz rozwiązania, które sama z powodzeniem stosuję w swojej pracy z klientami. Poszerzysz swój warsztat o wartościową wiedzę, którą sprawdziłam w praktyce. Znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. A to wszystko po to, by jeszcze skuteczniej pomagać swoim podopiecznym.

dla entuzjastów treningu

Trening jest Twoją pasją? A to z kolei powoduje, że chcesz nie tylko ćwiczyć, ale także zgłębiać wiedzę na temat metody pilates, bezpieczeństwa w treningu, anatomii i biomechaniki ciała ludzkiego, metodyki nauczania ruchu itp. Wspaniale! Wiedza to klucz do zrozumienia, a zrozumienie przekłada się na lepsze efekty treningowe. Warsztaty i wykłady PRO zawierają wiedzę, którą staram się przekazać w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Dbam też o to, aby teorię zawsze przełożyć na praktykę treningu, bo tylko taka ma realną wartość.

Zmiana planu na PRO powoduje natychmiastowe wygaśnięcie subskrypcji BASIC i pobranie opłaty za subskrypcję PRO. System nie dokonuje żadnych zwrotów z tytułu niewykorzystania opłaconego miesiąca dostępu BASIC, dlatego najkorzystniej zmieniać plan pod koniec miesięcznego okresu rozliczeniowego.

WSZYSTKO JASNE?

Wybierz więc dostęp najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

[arm_setup id=”1″]

MASZ PYTANIA?
[arm_setup]