Scroll Top

KASIA TWARDZIK STUDIO ONLINE
PRO

Dostęp PRO to rozszerzony pakiet, obejmujący nie tylko treningi przeznaczone do praktyki własnej, ale także lekcje, warsztaty i wykłady, w których dzielę się swoją wiedzą zdobytą przez ponad 20 lat pracy w zawodzie instruktora i nauczyciela ruchu, a także szkoleniowca.

Dla kogo przeznaczony jest dostęp PRO?

dla profesjonalistów

Jesteś instruktorem, trenerem, fizjoterapeutą lub wykonujesz inny zawód, w którym uczysz ruchu? Dzięki materiałom dostępnym w pakiecie PRO poznasz rozwiązania, które sama z powodzeniem stosuję w swojej pracy z klientami. Poszerzysz swój warsztat o wartościową wiedzę, którą sprawdziłam w praktyce. Znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. A to wszystko po to, by jeszcze skuteczniej pomagać swoim podopiecznym.

dla entuzjastów treningu

Trening jest Twoją pasją? A to z kolei powoduje, że chcesz nie tylko ćwiczyć, ale także zgłębiać wiedzę na temat metody pilates, bezpieczeństwa w treningu, anatomii i biomechaniki ciała ludzkiego, metodyki nauczania ruchu itp. Wspaniale! Wiedza to klucz do zrozumienia, a zrozumienie przekłada się na lepsze efekty treningowe. Warsztaty i wykłady PRO zawierają wiedzę, którą staram się przekazać w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Dbam też o to, aby teorię zawsze przełożyć na praktykę treningu, bo tylko taka ma realną wartość.

Zmiana planu na PRO powoduje natychmiastowe wygaśnięcie subskrypcji BASIC i pobranie opłaty za subskrypcję PRO. System nie dokonuje żadnych zwrotów z tytułu niewykorzystania opłaconego miesiąca dostępu BASIC, dlatego najkorzystniej zmieniać plan pod koniec miesięcznego okresu rozliczeniowego.

WSZYSTKO JASNE?

Wybierz więc dostęp najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Zapisz się

Wybierz okres abonamentu
Wybierz okres abonamentu
Zarejestruj się
  Strength: Very Weak
  Dostarczanie treści cyfrowych (takich jak np. dostęp do platformy, kursy czy szkolenia w formie cyfrowej), które nie są zapisane na nośniku materialnym przed upływem terminu do odstąpienia od umowy wiąże się z utratą prawa odstąpienia od umowy
  Metoda płatności
  How you want to pay?
  Wybrany przez Ciebie plan: ,
  Razem do zapłaty:
  MASZ PYTANIA?