Scroll Top

KASIA TWARDZIK STUDIO ONLINE

Masz już konto?

Regularna praktyka pilates i innych prozdrowotnych treningów funkcjonalnych potrafi niesamowicie poprawić jakość życia: zniwelować bóle pleców, pozbyć się uporczywych napięć, odzyskać swobodę ruchu… Wiem to, ponieważ obserwuję codzienne sukcesy moich klientów ćwiczących ze mną w Joe Studio w Rzeszowie. Chcę, aby jak najwięcej osób doświadczyło takich wspaniałych efektów, niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Dlatego właśnie stworzyłam Kasia Twardzik Studio Online. To wirtualna biblioteka lekcji pilates oraz innych prozdrowotnych treningów, które umożliwią Ci regularną praktykę w każdym miejscu i o każdej porze.

TRENINGI JUŻ OD 15 MINUT

Każdemu zdarzają się takie dni, a nawet tygodnie, gdy ciężko jest znaleźć godzinę dla siebie. Dlatego też w moim Studiu Online znajdziesz wiele kwadransowych treningów, które pomogą Ci utrzymać regularność praktyki.

OD PODSTAW PO POZIOM ZAAWANSOWANY

Możesz zacząć już dziś, niezależnie od stopnia swojej sprawności i doświadczenia treningowego. Zarówno osoby zupełnie początkujące, jak i zaawansowane znajdą dla siebie wiele propozycji.

DLA AMATORÓW I PROFESJONALISTÓW

Dla osób profesjonalnie zajmujących się ruchem moje Studio Online jest kopalnią pomysłów i inspiracji. Instruktorzy, trenerzy, a także dociekliwi praktycy metody pilates znajdą tu również warsztaty pogłębiające wiedzę z zakresu metodyki, biomechaniki, anatomii, pracy ze sprzętem itp.

SPOŁECZNOŚĆ ENTUZJASTÓW RUCHU

Studio Online to także społeczność, która wspiera się i motywuje. Przez cały czas masz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, w której możesz wyrażać swoje opinie, dzielić się swoimi sukcesami, szukać wsparcia w trudnych momentach i zadawać pytania.

CO MIESIĄC INTERAKTYWNA LEKCJA ONLINE

Oprócz tego raz w miesiącu prowadzę interaktywną sesję pilates dla wszystkich członków studia online w formie spotkania na platformie ZOOM – możemy wtedy naprawdę się zobaczyć! Dla Ciebie jest to okazja do otrzymania indywidualnych wskazówek do ćwiczeń, zadania mi pytań, czy rozwiania wątpliwości.

AUTOMATYCZNE ODNOWIENIE CZŁONKOSTWA

Decyzję podejmujesz raz – opłata za dostęp za każdy kolejny miesiąc będzie pobierana automatycznie z Twojego konta. Masz oczywiście możliwość rezygnacji z dostępu w każdym momencie.

WSZYSTKO JASNE?

Wybierz więc dostęp najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

[arm_setup id=”1″]

MASZ PYTANIA?
[arm_setup]