Różnorodna oferta treningów prowadzonych w grupach spełni oczekiwania każdego, niezależnie od celu, jaki chce osiągnąć: od redukcji wagi, przez likwidację bólu pleców, kończąc na relaksie. Intensywny i funkcjonalny bodyART, terapeutyczny pilates, techniczna i wyciszająca joga… do wyboru, do koloru 🙂

Dlaczego warto wybrać nasze studio?

1. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach (maks. 7 osób), co gwarantuje bezpieczeństwo, komfort i wysoką skuteczność zajęć.

2. Grupy mają charakter stały – zapisujesz się na konkretne zajęcia i uczęszczasz na nie regularnie. W wyjątkowych sytuacjach (np. odrabiania zajęć) dopuszcza się udział w zajęciach z inną grupą, ale staramy się, aby takie zdarzenia nie były zbyt częste. Wyjątek stanowią osoby pracujące w systemie zmianowym, które nie są w stanie zadeklarować udziału o stałych porach. Wybór grupy powinien jednak zawsze być skonsultowany z trenerem.

Trening w stałej grupie gwarantuje szybkie rezultaty i możliwość ciągłego zwiększania poziomu zaawansowania. W przypadku rotacji uczestników zajęć nie ma możliwości długofalowego programowania treningu, przez co maleje jego skuteczność, a także łatwo o sfrustrowanie ćwiczących.

3. Bliski kontakt z trenerami, kameralna atmosfera grup i niewielka łączna liczba członków studia sprawiają, że każda osoba jest właściwie zaopiekowana – trenerzy znają swoich podopiecznych, ich specyficzne potrzeby oraz problemy zdrowotne, są więc w stanie odpowiednio modyfikować trening, dobrać pomoce i służyć skuteczną radą.

Przed zapisaniem się do danej grupy skonsultuj swój wybór z instruktorem.