Każdy chciałby być zdrowy, sprawny, pełny energii – po prostu szczęśliwy. Często jednak w dążeniu do osiągnięcia tych celów jesteśmy trochę pogubieni. Teorii na temat zdrowego i szczęśliwego życia jest mnóstwo – często całkowicie ze sobą sprzecznych – nie wiadomo więc, czego się trzymać. 

Kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie – także do budowania zdrowego stylu życia – jest WIEDZA. Kiedy rozumiemy mechanizmy rządzące naszym ciałem i psychiką, łatwiej wybrać właściwą dla siebie drogę. Zaczynamy żyć bardziej świadomie, wszystko staje się proste i logiczne.

Misją Kasia Twardzik Studio jest nie tylko prowadzenie konkretnych treningów. Chcemy również przekazywać wiedzę, wspierać rozwój i w ten sposób przyczyniać się do SAMODZIELNEGO kreowania własnego zdrowia i szczęścia przez naszych klientów. Bo tak naprawdę to Ty trzymasz klucz do drzwi swojego wymarzonego życia – wystarczy tylko je otworzyć 🙂

****

 

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy studia, sms-em lub w wiadomości na profilu FB, z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz nazwą wybranego warsztatu.

ZAPRASZAMY!