03 Wrz

Dzień Otwarty w Kasia Twardzik Studio to najlepszy dzień, jeśli chcesz poznać to wyjątkowe miejsce i jego ofertę. Weźmiesz udział w darmowych warsztatach, otrzymasz wartościowe prezenty, uzyskasz poradę w kwestii zdrowia, odżywiania, treningu, urody…

PROGRAM

10:00 – 11:00 ZDROWIE Z NATURY – wykład 

Jak naturalnie dbać o swoje zdrowie, być pełnym energii i oprzeć się chorobom cywilizacyjnym? Opowie nam o tym Patrycja Kotwica ze Stowarzyszenia Bahati

11:15 – 12:45 PILATES – warsztat praktyczny

Metoda PILATES jest jedną z najskuteczniejszych metod profilaktyki zdrowia kręgosłupa. Jest to też trening niezwykle bezpieczny i wszechstronny, który spokojnie mogą wykonywać osoby starsze, otyłe, z problemami z kręgosłupem, czy stawami; przynosi również wiele korzyści sportowcom, osobom młodym i aktywnym. Na czym polegają ćwiczenia PILATES i co jest ich istotą w praktyce pokaże Kasia Twardzik. 

13:00 – 13:45 wellU – naturalne kosmetyki, suplementy i żywność; prezentacja 

14:00 – 14:45 FIT KIDS CLUB – pokazowe zajęcia dla dzieci

FIT KIDS CLUB to zajęcia dla dzieci, których program został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach naszych pociech. Zdrowy kręgosłup, brak wad postawy, prawidłowe wzorce ruchowe, elastyczność, energia, umiejętność koncentracji i współpracy w grupie – to nasze cele. Zajęcia dla dzieci od 4 do 10 lat poprowadzi Kasia Twardzik.

15:00 – 16:00 bodyART® – trening na poziomie podstawowym

bodyART® to fantastyczny trening funkcjonalny, wykorzystujący elementy jogi, pilates, fitness, qui gong, ćwiczeń terapeutycznych i rozciągania. Dzięki swojej dynamice i płynności jest świetnym sposobem na poprawę ogólnej sprawności całego ciała, również wytrzymałości. Wspomaga odchudzanie, buduje siłę oraz powiększa zakresy ruchów w stawach. Do poznania tej formy ruchu zaprasza Kasia Twardzik.

16:15 – 17:45 JOGA – wykład + warsztat praktyczny

Wydawałoby się, że każdy wie, czym jest JOGA. Okazuje się jednak, że każdy ma trochę inne wyobrażenie na temat tego… no właśnie:) treningu? stylu życia ? filozofii? O tym, czym jest JOGA w szerszym rozumieniu oraz jakie cele można osiągać dzięki regularnej praktyce asan (ćwiczeń) jogi opowie Olek Konopek.

18:00 – 18:50 ROZLUŹNIANIE POWIĘZIOWE – warsztat praktyczny

… a właściwie autorozluźnianie mięśniowo-powięziowe to skuteczna metoda uwalnianie napięć i ograniczeń ruchowych w ciele. Napięcia te są generowane przez emocje, stres, przyjmowanie ciągle tych samych pozycji (np. siedząc przy komputerze), a także intensywny trening. Uwolnienie tych napięć jest warunkiem uzyskania pełnej ruchomości stawów i efektywnego wykorzystania mięśni, np. w treningu sportowym. Przynosi też ogromne korzyści dla samopoczucia. Jak w domowych warunkach wykonać autorozluźnianie mięśniowo – powięziowe nauczy nas Kasia Twardzik

19:00 – 20:00 ENERGETIC STRETCH – trening

Rozciąganie całego ciała połączone z pobudzaniem krążenia energii życiowej – to trening, który pomoże Ci odzyskać siły po aktywnym dniu. Poprowadzi go Ala Dańczak.

 

UWAGA: liczba aktywnych uczestników warsztatów i treningów jest ograniczona – prosimy o mailową rezerwację miejsca. Liczba obserwatorów jest nielimitowana:)

Wszystkie zajęcia i warsztaty są darmowe. Uczestnicy otrzymają również atrakcyjne upominki.